KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 12645421
nr 1264 5421
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Tryck, Signerat, Signerad, numrerad 151/250. Motivet: 54x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:10:21
13/7 13:21:11
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist